Kontakta oss

Kul att du är nyfiken på oss. Vi har kontor i Östersund, Svenstavik, Sveg, Molkom och Tenhult. Kontorens adresser ser du på kartan. Välkommen att ta kontakt utifrån vart du geografiskt har ditt skogliga intresse eller ta personlig kontakt med någon av oss. Vill du hellre bli kontaktad, fyll i formuläret längst ned på sidan så hör vi av oss till dig.

Adresser för post och fakturor hittar du längre ner. Där hittar du också vägbeskrivning till våra kontor. Klicka på det kontor du vill besöka, så får du vägbeskrivning via Google Maps.

PERSONLIG KONTAKT

Medarbetare

Mikael Mattsson

VD Meraskog i Jämtland AB

070-211 35 56

mikael@meraskog.com

Spara som kontakt

Johan Nordin

VD Meraskog Förvaltning AB & Skogsförvaltare

070-640 19 91

johan.nordin@meraskog.com

Spara som kontakt

Tomas Johansson

VD Meraskog i Värmland AB & Skogsrådgivare

072-749 33 34

tomas.johansson@meraskog.com

Spara som kontakt

Stefan Åström

Administrativ chef

070-557 46 40

stefan.astrom@meraskog.com

Spara som kontakt

Lennart Bäck

Skogsrådgivare Jämtland

070-211 35 58

lennart@meraskog.com

Spara som kontakt

Hans-åke Hansson

Skogsrådgivare Jämtland

070-261 17 04

hansake@meraskog.com

Spara som kontakt

Magnus Wåger

Skogsrådgivare Härjedalen & Hälsingland

070-390 77 50

magnus.wager@meraskog.com

Spara som kontakt

Tobias Olsson

Produktionsledare Jämtland

070-256 29 39

tobias.olsson@meraskog.com

Spara som kontakt

Pierre Nyqvist

Skogsrådgivare Härjedalen & Hälsingland

070-370 99 06

pierre.nyqvist@meraskog.com

Spara som kontakt

Joakim Nyrén

Skogsrådgivare Värmland

070-645 56 03

joakim.nyren@meraskog.com

Spara som kontakt

Alexander Edholm

Skogsrådgivare Jämtland

073-081 33 62

alexander@meraskog.com

Spara som kontakt

Magnus Gustavsson

Skogsrådgivare Hälsingland

070-317 34 35

magnus.gustavsson@meraskog.com

Spara som kontakt

Mikael Ehn

Skogsrådgivare Småland och Västergötland

076-777 12 47

mikael.ehn@meraskog.com

Spara som kontakt

Lars Alexandersson

Skogsrådgivare Värmland

070-253 93 81

lars.a@meraskog.com

Spara som kontakt

Sofia Berggren

Projektledare/kommunikatör

sofia.berggren@meraskog.com

Spara som kontakt

Sara Setterlind

Skogsrådgivare Värmland

073-336 80 89

sara.setterlind@meraskog.com

Spara som kontakt

ADRESSER

POST

Meraskog i Jämtland AB, Jämtlandsgatan 3, 842 32 Sveg.
Meraskog i Jämtland AB, Stationsvägen 7, 845 31 Svenstavik.
Meraskog Förvaltning AB, Rådhusgatan 46, 831 34 Östersund.
Meraskog i Värmland AB, Getebol 808, 655 98 Molkom.
Meraskog i Småland AB, Centrumvägen 8, 561 61 Tenhult.

FAKTURA

Meraskog i Jämtland AB, FE 13 Scancloud, 831 90 Östersund. Fakturor mailas till mesk@pdf.scancloud.se.
Meraskog i Värmland AB, FE 6050 Scancloud, 831 90 Östersund. Fakturor mailas till mesk@pdf.scancloud.se.

Vi har digital hantering av alla våra leverantörsfakturor varför det är viktigt att fakturor skickas per e-post som PDF-fil och att FE-koden finns med på fakturan. En faktura per pdf-fil och filen ska inkludera bilagor.

KONTAKTA OSS

Tack för ditt meddelande!
Vi återkommer till dig så snabbt vi kan.

Tyvärr gick något fel.
Försök igen.