Kontakta oss

Härligt att du är nyfiken på oss. Vi har kontor i Östersund, Svenstavik, Sveg, Färila och Molkom, besöksadresser ser du på kartan. Välkommen att ta kontakt utifrån vart du geografiskt har ditt skogliga intresse eller ta en personlig kontakt med någon av oss.

Adresser för post och fakturor hittar du längre ner.

PERSONLIG KONTAKT

Medarbetare

Mikael Mattsson

VD Meraskog i Jämtland AB

070-211 35 56

mikael@meraskog.com

Spara som kontakt

Johan Nordin

VD Meraskog Förvaltning AB & Skogsförvaltare

070-640 19 91

johan.nordin@meraskog.com

Spara som kontakt

Tomas Johansson

VD Meraskog i Värmland AB & Skogsrådgivare

072-749 33 34

tomas.johansson@meraskog.com

Spara som kontakt

Lennart Bäck

Skogsrådgivare Jämtland

070-211 35 58

lennart@meraskog.com

Spara som kontakt

Hans-åke Hansson

Skogsrådgivare Jämtland

070-261 17 04

hansake@meraskog.com

Spara som kontakt

Magnus Wåger

Skogsrådgivare Härjedalen

070-390 77 50

magnus.wager@meraskog.com

Spara som kontakt

Stefan Åström

Skogsrådgivare Härjedalen

070-557 46 40

stefan.astrom@meraskog.com

Spara som kontakt

Daniel Granlöf

Skogsrådgivare Jämtland

070-200 51 80

daniel.granlof@meraskog.com

Spara som kontakt

Erik Jonasson

Skogsrådgivare Jämtland

073-544 39 55

erik.jonasson@meraskog.com

Spara som kontakt

Pierre Nyqvist

Skogsrådgivare Hälsingland

070-370 99 06

pierre.nyqvist@meraskog.com

Spara som kontakt

Håkan Wikén

Skogsrådgivare Jämtland

070-323 23 94

hakan.wiken@meraskog.com

Spara som kontakt

Joakim Nyrén

Skogsrådgivare Värmland

070-645 56 03

joakim.nyren@meraskog.com

Spara som kontakt

Pär-Arne Sjölund

Skogsrådgivare Jämtland (sjukskriven)

072-566 47 96

pa.sjolund@meraskog.com

Spara som kontakt

Jens Hellström

Skogsrådgivare Jämtland

070-3131216

jens.hellstrom@meraskog.com

Spara som kontakt

Jonas Hansson

Skogsrådgivare Hälsingland

070-640 87 35

jonas.hansson@meraskog.com

Spara som kontakt

Adresser

Postadresser

Meraskog i Jämtland AB, Stationsvägen 7, 845 31 Svenstavik.
Meraskog Förvaltning AB, Rådhusgatan 46, 83134 Östersund.
Meraskog i Värmland AB, Getebol 808, 660 60 Molkom.

Fakturaadresser

Meraskog i Jämtland AB, FE13 Scancloud, 831 90 Östersund.
Meraskog Förvaltning AB, FE 6059 Scancloud, 831 90 Östersund
Meraskog i Värmland AB, FE6050 Scancloud, 831 90 Östersund.

KONTAKTA OSS

Tack för ditt meddelande!
Vi återkommer till dig så snabbt vi kan.

Tyvärr gick något fel.
Försök igen.