Kontakta oss

Härligt att du är nyfiken på oss. Vi har kontor i Östersund, Svenstavik, Sveg, Färila, Molkom och Grums. Kontorens adresser ser du på kartan. Välkommen att ta kontakt utifrån vart du geografiskt har ditt skogliga intresse eller ta en personlig kontakt med någon av oss.

Adresser för post och fakturor hittar du längre ner.

PERSONLIG KONTAKT

Medarbetare

Mikael Mattsson

VD Meraskog i Jämtland AB

070-211 35 56

mikael@meraskog.com

Spara som kontakt

Johan Nordin

VD Meraskog Förvaltning AB & Skogsförvaltare

070-640 19 91

johan.nordin@meraskog.com

Spara som kontakt

Tomas Johansson

VD Meraskog i Värmland AB & Skogsrådgivare

072-749 33 34

tomas.johansson@meraskog.com

Spara som kontakt

Stefan Åström

Administrativ chef

070-557 46 40

stefan.astrom@meraskog.com

Spara som kontakt

Ulf Eriksson

Kvalitets- & Utvecklingsansvarig

073-687 71 31

ulf.eriksson@meraskog.com

Spara som kontakt

Maria Petré

Skogsrådgivare Härjedalen & Hälsingland

070-3907765

maria.petre@meraskog.com

Spara som kontakt

Lennart Bäck

Skogsrådgivare Jämtland

070-211 35 58

lennart@meraskog.com

Spara som kontakt

Hans-åke Hansson

Skogsrådgivare Jämtland

070-261 17 04

hansake@meraskog.com

Spara som kontakt

Magnus Wåger

Skogsrådgivare Härjedalen & Hälsingland

070-390 77 50

magnus.wager@meraskog.com

Spara som kontakt

Tobias Olsson

Produktionsledare Jämtland

070-256 29 39

tobias.olsson@meraskog.com

Spara som kontakt

Pierre Nyqvist

Produktionsledare Härjedalen & Hälsingland

070-370 99 06

pierre.nyqvist@meraskog.com

Spara som kontakt

Joakim Nyrén

Skogsrådgivare Värmland

070-645 56 03

joakim.nyren@meraskog.com

Spara som kontakt

Emma Ärfström

Skogsrådgivare Jämtland & Härjedalen

070-233 54 08

emma@meraskog.com

Spara som kontakt

Jonas Hansson

Skogsrådgivare Hälsingland

070-640 87 35

jonas.hansson@meraskog.com

Spara som kontakt

Alexander Edholm

Skogsrådgivare Jämtland

073-081 33 62

alexander@meraskog.com

Spara som kontakt

Karl Larsson

Skogsrådgivare Värmland

070-278 28 97

karl.larsson@meraskog.com

Spara som kontakt

Magnus Gustavsson

Skogsrådgivare Hälsingland

070-317 34 35

magnus.gustavsson@meraskog.com

Spara som kontakt

Adresser

Postadresser

Meraskog i Jämtland AB, Stationsvägen 7, 845 31 Svenstavik.
Meraskog Förvaltning AB, Rådhusgatan 46, 831 34 Östersund.
Meraskog i Värmland AB, Getebol 808, 655 98 Molkom.

Fakturaadresser

Meraskog i Jämtland AB, FE13 Scancloud, 831 90 Östersund. Fakturor mailas till mesk@pdf.scancloud.se.
Meraskog Förvaltning AB, FE 6059 Scancloud, 831 90 Östersund. Fakturor mailas till meskf@pdf.scancloud.se.
Meraskog i Värmland AB, FE6050 Scancloud, 831 90 Östersund. Fakturor mailas till meskv@pdf.scancloud.se.

Vi har digital hantering av alla våra leverantörsfakturor varför det är viktigt att fakturor skickas per e-post som PDF-fil och att FE-koden finns med på fakturan. En faktura per pdf-fil och filen ska inkludera bilagor.

KONTAKTA OSS

Tack för ditt meddelande!
Vi återkommer till dig så snabbt vi kan.

Tyvärr gick något fel.
Försök igen.