Kontakta oss

Kul att du är nyfiken på oss. Vi har kontor i Sveg, Ljusdal, Mora, Molkom och Tenhult. Kontorens adresser ser du på kartan. Välkommen att ta kontakt utifrån vart du geografiskt har ditt skogliga intresse eller ta personlig kontakt med någon av oss. Vill du hellre bli kontaktad, fyll i formuläret längst ned på sidan så hör vi av oss till dig.

Adresser för post och fakturor hittar du längre ner. Där hittar du också vägbeskrivning till våra kontor. Klicka på det kontor du vill besöka, så får du vägbeskrivning via Google Maps.

PERSONLIG KONTAKT

Medarbetare

Mikael Mattsson

VD Meraskog i Jämtland AB

070-211 35 56

mikael@meraskog.com

Spara som kontakt

Tomas Johansson

VD Meraskog i Värmland AB & Skogsrådgivare

072-749 33 34

tomas.johansson@meraskog.com

Spara som kontakt

Stefan Åström

Administrativ chef

070-557 46 40

stefan.astrom@meraskog.com

Spara som kontakt

Magnus Wåger

Skogsrådgivare Sveg & Ljusdal

070-390 77 50

magnus.wager@meraskog.com

Spara som kontakt

Tobias Olsson

Produktionsledare Jämtland

070-256 29 39

tobias.olsson@meraskog.com

Spara som kontakt

Pierre Nyqvist

Skogsrådgivare Härjedalen & Hälsingland

070-370 99 06

pierre.nyqvist@meraskog.com

Spara som kontakt

Joakim Nyrén

Skogsrådgivare Värmland

070-645 56 03

joakim.nyren@meraskog.com

Spara som kontakt

Magnus Gustavsson

Skogsrådgivare Ljusdal

070-317 34 35

magnus.gustavsson@meraskog.com

Spara som kontakt

Mikael Ehn

Skogsrådgivare Småland och Västergötland

076-777 12 47

mikael.ehn@meraskog.com

Spara som kontakt

Lars Alexandersson

Skogsrådgivare Värmland

070-253 93 81

lars.a@meraskog.com

Spara som kontakt

Sara Setterlind

Skogsrådgivare Värmland

073-336 80 89

sara.setterlind@meraskog.com

Spara som kontakt

Mikael Eriksson

Skogsrådgivare Dalarna

073-093 22 09

mikael.eriksson@meraskog.com

Spara som kontakt

Magnus Wik

Skogsrådgivare Dalarna

073-081 33 62

magnus.wik@meraskog.com

Spara som kontakt

Sofia Berggren

Verksamhetsutvecklare

073-086 98 11

sofia.berggren@meraskog.com

Spara som kontakt

ADRESSER

POST

Meraskog i Jämtland AB, Jämtlandsgatan 3, 842 32 Sveg.
Meraskog i Jämtland AB, Norra Järnvägsgatan 60, 827 35 Ljusdal.
Meraskog i Jämtland AB, Örjasvägen 21, 792 36 Mora.
Meraskog i Värmland AB, Getebol 808, 655 98 Molkom.
Meraskog i Jämtland AB, Centrumvägen 8, 561 61 Tenhult.

FAKTURA

Meraskog i Jämtland AB, FE 13 Scancloud, 831 90 Östersund. Fakturor mailas till mesk@pdf.scancloud.se.
Meraskog i Värmland AB, FE 6050 Scancloud, 831 90 Östersund. Fakturor mailas till meskv@pdf.scancloud.se.

Vi har digital hantering av alla våra leverantörsfakturor varför det är viktigt att fakturor skickas per e-post som PDF-fil och att FE-koden finns med på fakturan. En faktura per pdf-fil och filen ska inkludera bilagor.

KONTAKTA OSS

Tack för ditt meddelande!
Vi återkommer till dig så snabbt vi kan.

Tyvärr gick något fel.
Försök igen.