Kontakta oss

Kul att du är nyfiken på oss. Vi har kontor i Sveg, Ljusdal, Mora, Svärdsjö, Molkom, Kristinehamn och Vaggeryd. Kontorens adresser ser du på kartan. Välkommen att ta kontakt utifrån vart du geografiskt har ditt skogliga intresse eller ta personlig kontakt med någon av oss. Vill du hellre bli kontaktad, fyll i formuläret längst ned på sidan så hör vi av oss till dig.

Adresser för post och fakturor hittar du längre ner. Där hittar du också vägbeskrivning till våra kontor. Klicka på det kontor du vill besöka, så får du vägbeskrivning via Google Maps.

PERSONLIG KONTAKT

Medarbetare

Jonathan Westfält

Skogsrådgivare Östra Härjedalen - Sveg, Vemdalen & Hede

073-063 05 12

jonathan.westfalt@meraskog.com

Spara som kontakt

Elsa Svensson

Skogsrådgivare Härjedalen

072-223 72 94

elsa.svensson@meraskog.com

Spara som kontakt

Magnus Wåger

Skogsrådgivare Härjedalen - Sveg, Ytterhogdal, Lillhärdal & Kårböle

070-390 77 50

magnus.wager@meraskog.com

Spara som kontakt

Henrik Nilsson-Öst

Skogsrådgivare Hälsingland

072-212 56 37

henrik.no@meraskog.com

Spara som kontakt

Rickard Glahs

Skogsrådgivare Hälsingland

073-022 60 21

rickard.glahs@meraskog.com

Spara som kontakt

Erik Uddas

Skogsrådgivare Hälsingland - Ovanåker, Bollnäs- & Ljusdals kommuner

070–235 12 15

erik.uddas@meraskog.com

Spara som kontakt

Pierre Nyqvist

Skogsrådgivare Härjedalen & Hälsingland

070-370 99 06

pierre.nyqvist@meraskog.com

Spara som kontakt

Jerker Hansson

Produktionskoordinator, Härjedalen & Dalarna

072-563 10 30

jerker.hansson@meraskog.com

Spara som kontakt

Mikael Eriksson

Skogsrådgivare Dalarna

073-093 22 09

mikael.eriksson@meraskog.com

Spara som kontakt

Magnus Wik

Skogsrådgivare Dalarna

073-081 33 62

magnus.wik@meraskog.com

Spara som kontakt

Oskar Rosén

Skogsrådgivare Dalarna

070-226 63 56

oskar.rosen@meraskog.com

Spara som kontakt

Johan Löfqvist

Systemansvarig skogliga system/Skogsrådgivare

070-241 38 22

johan.lofqvist@meraskog.com

Spara som kontakt

Jonas Mogren

Skogsrådgivare Dalarna

070-213 63 48

Jonas.mogren@meraskog.com

Spara som kontakt

Christian Johansson

Marknadsområdeschef Nord

070-256 95 43

christian.johansson@meraskog.com

Spara som kontakt

Sara Setterlind

Skogsrådgivare Värmland

073-336 80 89

sara.setterlind@meraskog.com

Spara som kontakt

Tomas Johansson

Skogsrådgivare Värmland

072-749 33 34

tomas.johansson@meraskog.com

Spara som kontakt

Andreas Axnér

Skogsrådgivare Östra Värmland

072-749 30 55

andreas.axner@meraskog.com

Spara som kontakt

Andréas Jansson

Skogsrådgivare Östra Värmland, Närke och Skaraborg

072-749 33 70

andreas.jansson@meraskog.com

Spara som kontakt

Kristian Isberg

Skogsrådgivare Småland

070–227 24 89

kristian.isberg@meraskog.com

Spara som kontakt

Mikael Ehn

Marknadsområdeschef Syd

076-777 12 47

mikael.ehn@meraskog.com

Spara som kontakt

Mikael Mattsson

VD Meraskog Sverige AB

070-211 35 56

mikael@meraskog.com

Spara som kontakt

Johan Nordin

Vice VD Meraskog Sverige AB

070-640 19 91

johan.nordin@meraskog.com

Spara som kontakt

Stefan Åström

Administrativ chef

070-557 46 40

stefan.astrom@meraskog.com

Spara som kontakt

ADRESSER

POST

Meraskog Sverige AB, Jämtlandsgatan 3, 842 32 Sveg.
Meraskog Sverige AB, Norra Järnvägsgatan 60, 827 35 Ljusdal.
Meraskog Sverige AB, Örjasvägen 21, 792 36 Mora.
Meraskog Sverige AB, Centrumvägen 6A, 790 23 Svärdsjö.
Meraskog Sverige AB, Getebol 808, 655 98 Molkom.
Meraskog Sverige AB, Hantverkargatan 14, 681 42 Kristinehamn.
Meraskog Sverige AB, Viktoriagatan 6, 567 30 Vaggeryd.

FAKTURA

Meraskog Sverige AB, FE 13 Scancloud, 831 90 Östersund. Fakturor mailas till mesk@pdf.scancloud.se
Meraskog i Värmland AB, FE 6050 Scancloud, 831 90 Östersund. Fakturor mailas till meskv@pdf.scancloud.se

Vi har digital hantering av alla våra leverantörsfakturor varför det är viktigt att fakturor skickas per e-post som PDF-fil och att FE-koden finns med på fakturan. En faktura per pdf-fil och filen ska inkludera bilagor.

KONTAKTA OSS

Tack för ditt meddelande!
Vi återkommer till dig så snabbt vi kan.

Tyvärr gick något fel.
Försök igen.